Уміння зробити із нічого щось - це творчість та креативність, якості, які ніколи не завадять людині. Але не всі потрібні якості закладені з дитинства, над деякими необхідно працювати, щоб їх розвивати. Нещодавно із сином виконували завдання з дитячого садочку - виготовити вироби з картоплі на свято Печеної картоплі. Приємним було, що всеж таки разом ми виконали це завдання і дитина мала змогу побачити, що навіть з неможливого можна щось змайструвати...
То ж шановні батьки, займайтеся з своїми дітками (адже це корисна справа) та заодно й самі розвивайтеся. А ще, спільна праця єднає!
Колоди метафоричних асоціативних карт (їх до речі чимало видів) як правило використовуються при індивідуальній чи навіть груповій терапії при діагностиці чи вирішенні певної ситуації. Але є певні види карток, наприклад, "Креативні картки", які можна використовувати для розвитку пізнавальних процесів як у дорослих так і дітей.
Нещодавно разом з учнями 4 класу попрацювали над розвитком фантазії, уяви та креативного мислення використовуючи саме колоду Креативних карток. Необхідно було по черзі витягувати карту та складати казку відповідно малюнку, але з логічним продовженням від попереднього учасника. Спочатку дітям було важко та ніяково, але в процесі роботи кожен учасник мав змогу доповнити цікаву історію, яка мала позитивний кінцевий результат. Маю на меті провести подібну методику і з педагогічним колективом в майбутньому.